Yüksek Hızlı PVC Kapılar

  • Katlanır Tip PVC Hızlı Kapı

    Katlanır Tip PVC Hızlı Kapı genellikle dış ortamlarda tercih edilen kapı sistemidir. PVC Hızlı Kapının, aralardaki baralar sayesinde kapıya mukavemet vermektedir ve rüzgarın bol olduğu dış kapı uygulamaların da kullanılır.

  • Sarmal Tip PVC Hızlı Kapı

    Sarmal Tip PVC Hızlı Kapı, genellikle işletmelerin iç mekanlarında kullanılan sistemlerdir. İşletmelerin depo girişlerinde veya bölme kapılarında uygulanır.

Yüksek Hızlı PVC Kapı Genel Özellikler

Fabrika ve depolarının malzeme giriş-çıkış sirkülâsyonunun yoğun olduğu alanlardaki çok sık ve hızlı açılıp-kapanması gereken kapılarda kullanılır.

Bu performans sevkiyatlarda kolaylık sağlarken aynı zamanda ısı kayıplarını da önler.

Radar veya kütle dedektörü yardımıyla rahatça açılma imkanına sahiptir. Kanatlı ve sürgülü kapılara kıyasla ölü alan kaybı sıfırdır. Hasar görmesi durumunda kolay değişim imkanı sunmaktadır. İstenilen ölçülerde imalatı yapılabilmektedir.

Yüksek kalitede üretilmiş PVC brandalar yüksek frekanslı kaynaklama ile yapıştırılmaktadır. Renkli (Beyaz, Mavi, Kırmızı, Gri, Yeşil, Turuncu) veya şeffaf renk seçeneklerine sahiptir.

Şeffaf PVC pencereler ile kapının diğer tarafı rahatlıkla görülmektedir. Klavuzların her iki tarafındaki fırça ve fitil ile hava sirkülasyonu minimuma indirilmiştir.

Hızlı PVC kapılar rulo veya katlanır tip olarak ikiye ayrılmakta olup rüzgar olmayan iç mekanlarda rulo tip PVC kapı tercih edilirken dış mekanlarda ise rüzgar direnci daha yüksek olan katlanır tip kapılar tercih edilir.

Branda içerisindeki barlar galvanize çelik borudan üretilmiştir. Katlanır tip PVC kapılar yaklaşık 60 km./h. Rüzgara dayanıklıdır.

Yüksek Hızlı PVC Kapı İçin Fiyat Teklifi Alın..!

Uygulanmış Örnekler