Gıda Temasına Uygun PVC Şeritler

FDA Onaylı, Gıda Temasına Uygunluk Belgeli PVC Şeritler

FDA Onaylı, Gıda Temasına Uygunluk Belgeli PVC Şeritler

Gıda Temasına uygun PVC ham maddesi içeriğiyle üretilmiştir. Bu durum FDA tarafından onaylanıp belgelenmiştir. Standart, renkli, polar, kokulu PVC şeritlerimiz ve PVC plakalarımız gıda temasına uygunluk konusunda sertifikalıdır ve bu durum şeritler üzerindeki amblemle de siz kullanıcıların dikkatine sunulmaktadır.

Ürünlerimizin içeriğindeki maddeler FDA tarafından test edilmiş ve gıda temasına uygunluğu onaylanmıştır. Bütün bileşenleri Colorite Europe Ltd. tarafından üretilmektedir.

Gıda ve medikal sektöründeki PVC içerikli ürünlerde kullanılan bileşenleri içermektedir.

Yandaki amblemde damgalanmış PVC şeritlerin gıda temasına uygunluk belgesi vardır. Bu amblem PVC şeritlerimizin plastik tabak, bardak vs. gereçlerin ham maddesiyle üretildiğini ve kesinlikle kanserojen katkı maddeleri içermediğini kanıtlamaktadır.

PVC şerit materyal, sıkıştırılmış PVC’den üretilmiştir. Kenarları yuvarlatılmıştır. Kısmi esnek, iyi yalıtım sağlayan, dayanıklı bir yapıdadır. Gün ışığından sararmasını ve çatlamasını engelleyecek direnci sağlayan ultraviyole engelleyici içerir.

Güneş ışığının ortama geçişini engellemez. Hem bina içi hemde bina dışı uygulamalarda kullanılabilir. Bileşimindeki alev geciktirici madde, yanmasını engeller. Sınırsız sayıda personel ve araç geçişine uygundur.