Biz Kimiz

Firmamız; mesleğine bağlı, deneyimli ve uzman yöneticileri, müşteri sorumluluğu bilincinde, çalışkan ve güvenilir idari kadrosuyla, modern altyapısı, ekonomik değerlere önem veren bireysel ve fonksiyonel hizmet anlayışı ile PVC Şerit Perde konusunda çözüm ortağınız olmak için kurulmuştur.

Mesleki açıdan etik değerlere ve prensipte bağlı kalmayı ilke edinen şirketimiz, her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı hedeflemiştir. Ürettiği hizmetin kalitesini yükseltmenin bilincinde olarak, yatırıma, eğitime ve kendini geliştirmeye önem veren firmamız, dış ticarete konu ürünlere ilişkin olarak izlenmesi gereken yöntemleri titizlikle inceler ve profesyonel kadrosu ile en kısa sürede çözüme ulaştırır.

AdorA Yapı ve Kapı Teknolojileri olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın ve size çözüm ortağı olmanın heyecanını duyarız . PVC Şerit Perde konusunda üretim, satış ve montaj yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz Türkiye’de ve bölgede hizmet sektöründe kaliteli montaj, kaliteli ürünlerimizle müşteri odaklı büyüyen “lider firma” konumuna erişmek ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vermek gibi bir vizyona sahiptir.

Müşteri odaklılık prensibiyle çalışan, sektörünü iyi tanıyan, piyasanın beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, PVC Perde zincirinin her alanında verimli ve kararlı hizmet vermeyi hedefleyen bir misyona sahip bir firmadır.

Başarının doğru çözümle, mükemmelliğin doğru seçimle gerçekleştiğine inanıyorsanız, biz mükemmelliğe hazırız.

Varoluş amacımız

  • Kaliteli ve Güvenli Hizmetler Sunmak,

  • Markamıza Bağlı Müşteriler Yaratmak,

  • Sürekli İyileştirmelerle Maliyeti Düşürmek,

  • Kurumsal ve Teknolojik Yenilikleri Her Yıl Yapmak,

  • TÜRKİYE’deki Sektörel Standartları İyileştirmek,

  • Müşterilerimizde Kalite Bilincinin Yayılmasına Katkı Sağlamak,

  • TÜRKİYE ekonomisine ve İstihdama Katkıda Bulunmak,

  • Müşteri Memnuniyetini Her Yıl Arttırmak